Бібліотечно-інформаційний центр школи №6 міста Дружківки

Свято Букварика

Увага! Увага! Увага! У нас сьогодні свято. Приходьте до нас у гості всі: Малята, мами й тата. Дізнайтесь, які ми тепер красномовні. Послухайте наше виразне читання, Вірші, пісні у нашому виконанні. Сьогодні у нас традиційне шкільне свято — свято Букваря. На сьогоднішній день всі учні читають, більшість гарно. Скільки старань ми всі приклали: і я, і ви, дорогі мої школярики, і ваші батьки. І, звичайно, своїм умінням читати першокласники завдячують Буквареві. Любі друзі, мами й тата! У нас — Букварикове свято. Розпочинаємо його. Над містом нашим рідним Зайнялася ясна зоря. У першому класі сьогодні свято — Свято Букваря. Є святкових днів багато На листках календаря. А між ними наше свято Вшанування букваря.
Створено 05.02.14
Альбом університета